UBYTOVÁNÍ & CENY

Vážení hosté, všechny rezervace a ceny budou námi osobně potvrzeny na váš email, poté budou platné, děkujeme za pochopení. Team Horského areálu Lesná.

Při rezervaci online prosím vyberte z možností, které jsou vám nabízeny - dle věku dítěte - upraví se tak celková cena. Dítě do 3 let - zdarma a děti do 6 let mají 50% slevu.

Horský hotel Lesná nabízí ubytování v jedno až čtyř lůžkových pokojích. Celkem nabízí 16 pokojů, pokoje mají vlastní sociální zařízení a některé jsou vybaveny televizí. V podkroví jsou pak pro hosty připraveny čtyři apartmány - dva
s vířivou vanou. Celková kapacita hotelu je 49 lůžek. Možnost ubytování i s vaším čtyřnohým mazlíčkem - pes malého či středního plemena, který poslouchá pokyny svého majitele a je na vodítku, za poplatek 60 Kč/den. Za 1 noc pro 1 osobu ve dvojlůžkovém pokoji si účtujeme navíc 100 Kč, děkujeme za pochopení.

V přízemí horského hotelu se nachází bar s restaurací s celotýdenním provozem. V letních měsících je pro hosty připravená krytá venkovní terasa (cyklistické odpočívadlo pro cca 40 osob). U hotelu je venkovní posezení s krytým přístřeškem a ohništěm, kde je možno na objednávku grilovat selata, krůty apod..

Další možností ubytování je Apartmánový dům - Budova B, který je vzdálený cca 500 m od hlavní budovy, nabízí možnost ubytování pro větší skupiny. Objekt byl po kompletní rekonstrukci otevřen na začátku roku 2008. V horním patře se nachází 6 pokojů o celkové kapacitě 20 lůžek. V přízemí je menší místnost, místnost s kuchyňským koutem a zejména prostorný sál, kde je možné pořádat různá firemní školení, semináře, workshopy apod. Sál je vybaven interaktivní tabulí propojenou s pevným počítačem a dataprojektorem.
Dále samostatné plátno, dvě tiskárny (černobílá a barevná), flipchart, 40 samostatných stolů, možnost individuálního rozložení, školní katedra. Celý objekt je pokryt Wi-Fi signálem.  Opouštění pokojů max. do 10:00 hodin, v případě pozdějšího opuštění pokoje - pouze dle předchozí domluvy s vedením hotelu.

Storno poplatky

Pokud dojde ke stornování pobytu, záloha propadá ve prospěch hotelu a tím zaniká nárok na její vrácení.

Na zálohy se vztahují tyto storno poplatky:

  • 0 - 7 dní před příjezdem poplatek 100% z ceny 

  • 8 dní - měsíc před příjezdem poplatek 50% z ceny

  • více jak měsíc před příjezdem poplatek 30% z ceny

Obsazenost ubytování
Zvolte požadovaný apartmán

Horský hotel Lesná

Lesná 22
431 21, Boleboř okr. Chomutov
Česká republika
GPS: 50°33'52.877"N, 13°25'50.63"E

Kontakty

E-mail:

info@horskyhotellesna.cz
lesna.cv@tiscali.cz
            
Telefon: 

(+420) 476 113 040

(+420) 476 000 334

Kde nás také najdete:

  • Facebook Reflection
  • Fotogalerie Zonerama
  • Instagram sociální Icon
  • YouTube Social  Icon