top of page

náš příběh

Horský hotel Lesná navazuje na více než stoletou tradici pohostinství na vrcholcích Krušných hor. Historie hotelu sahá do 19. století, kdy zde rodina Krohů  provozovala hostinec. Změny nastaly po druhé světové válce. Dům převzaly do vlastnictví Severočeské elektrárny a následně Chemické závody Litvínov (dříve ČSSP). Ty objekt využívaly jako školící středisko pro své zaměstnance. V 80. letech zakoupilo budovu
JZD Řevničov, které chtělo objekt využívat jako školící středisko, ale postupem času začalo své služby poskytovat i veřejnosti.

Od roku 2000 je objekt v soukromých rukou a byl přebudován na hotel. V posledních letech prošel kompletní rekonstrukcí, která značně přispěla k rozšíření nabídky a ke zkvalitnění poskytovaných služeb.

Našim klientům nabízíme širokou paletu služeb ve vysoké kvalitě.  Je jen na Vás, zda se rozhodnete strávit u nás romantický víkend ve dvou, sportovní týden s rodinou, nebo se vydáte poznávat historii s přáteli.  Hotel je též vhodným místem pro pořádání  svateb, rodinných oslav, táborů, sportovních a kulturních akcí či firemních teambuildingů na klíč.

Naši snahou je přispět  k udržitelnému cestovnímu ruchu v Krušných horách, a to s ohledem na původní tradice a historii této oblasti.

NAŠE VIZE

_DSC7860_panorama-2
restaurace II
IMG_6367
restaurace_lesna_2_2
PB157633-2
IMG_9214
IMG_0702_Fotor
EXTERIER 2

"Díky zapůjčení kol jsme mohli poznat širší okolí hotelu a Krušné hory jsou prostě nádherné."

"Děkujeme za uspořádání narozeninové oslavy. Vše proběhlo podle plánu a obsluha byla vynikající."

"Lepší místo pro naši svatbu jsme si nemohli přát. Nádherné místo pro obřad, skvělá organizace, ochotná obsluha, vše profesionálně připraveno."

bottom of page